Переможці Всеукраїнського проекту «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2014

  • Грудень 14, 2014
Автор Назва роботи Місто Відзнака
Роман Разон Кіт Балон Ніжин Лауреат І ступеня у віковій категорії 5-7 років
Мілана Аплєва Мій рідненький Полтава Лауреат І ступеня у віковій категорії 5-7 років
Катерина Слаба Віддзеркалення Львів Лауреат І ступеня у віковій категорії 5-7 років
Єлизавета Лісютіна Чорно-біла казочка Одеса Лауреат І ступеня у віковій категорії 8-12 років
Світлана Обушенкова Моє натхнення Миколаїв Лауреат І ступеня у віковій категорії 13-16 років
Зоряна Клячківська Чаклує Волхв Львів Лауреат І ступеня у віковій категорії 13-16 років
Северин Яськів Кіт у підвалі Львів Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 5-7 років
Максим Горбач Літаючі будівельники Львів Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 5-7 років
Назар Боднар Мрія Львів Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Вероніка Шкіп Казковий сон Ніжин Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 13-16 років
Вікторія Марко На здибанці Львів Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 13-16 років
Анастасія Канюка Осінній настрій Скадовськ Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 13-16 років
Єва Тучапська Сосискин у виделковому лісі Львів Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 5-7 років
Олександра Лисюк Сліпий Всесвіт Кузнєцовськ Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Семен Форостян Чудо-Юдо риба-кит Херсон Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Анастасія Майорова Від Ніжина до Львова Ніжин Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Анна Цьолко Творіння світу Львів Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Катерина Лєонова Погляд. Ілюзія. Дніпропетровськ Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 13-16 років
Софія Пунга Фарби – чарівниці Сокиряни Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Діана Костоглод Інструменти Шостка Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років
Евеліна Опришко Зародження життя Новий Розділ Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 13-16 років
Юстин Рись Совиний корабель Рава-Руська Особлива відзнака за виразність ідеї
Анастасія Гривул Осінь – рижий котик Дніпропетровськ Особлива відзнака за живописність
Олександра Кеосак Сон Одеса Особлива відзнака за живописність
Вікторія Северина Вишивала я калиноньку Запоріжжя Особлива відзнака за креативність ідеї
Вероніка Бондаренко Придивись до кольорів осені Чернігів Особлива відзнака за креативність ідеї
Анна Благута Новий смак Львів Особлива відзнака за креативність ідеї
Дарина Столяр Морські небувайки Одеса Особлива відзнака за креативність ідеї та виконання
Христина Саламаха Киця-небилиця Стрий Особлива відзнака за креативність ідеї та володіння технікою
Дарина Олінкевич Жук і яблуа Коломия Особлива відзнака за креативність та виконання від генерального координатора Проекту в Україні
Мар’яна Митюк Nature Львів Особлива відзнака за креативність та виконання від оргкомітету
Тетяна Буриник Що сниться жирафам? Стрий Особлива відзнака за креативність техніки виконання
Андрій Колесник Очевидне-неймовірне Хмельницький Особлива відзнака за креативність техніки виконання
Тетяна Луценко Слонення з другом кульбабою Миколаїв Особлива відзнака за настроєву виразність
Інна Гринішак Курочка ряба Надвірна Особлива відзнака за оригінальність виконання
Анастасія Дмитрієва За течією… Полтава Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання
Дмитро Улицький Нічне полювання Львів Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання
Марта Рошко Солодка потвора Львів Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання
Євгенія Нестарак Птиці-небилиці Рава-Руська Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання
Христина Верхогляд Небилиці про корову Полонне Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання
Леся Бугера Кіт-байкар Суми Особлива відзнака за оригінальність техніки виконання

Детальніша інформація ТУТ