Перелік переможців що увійшли до експозиції кращих робіт Всеукраїнського проекту “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” 2015

  • Грудень 14, 2015

Вікова категорія 5-7 років:
Лауреат І ступеня

Злата Копиріна Українка 5р. Ніжин

Лауреат ІІ ступеня

Вікторія Рашко Смачно! 7р. Ніжин
Діана Карабін Дорожна зебра 5р. Львів
Марія Ткаченко Любій матуся дарую я квіти 7р. Чернігів

Лауреат ІІІ стуеня

Єва Посохова Місячна рибалка 7р. Рубіжне
Артем Павленко Послухай дзвіночки! 7р. Чернігів
Анастасія Думич Баранчик на прогулянці 7р. Львів

Особлива відзнака

Надія Масира Твайлайт 5р. Лапаївка
Марта Кузьменко Крутий янгол 7р. Кривий Ріг
Максим Сердюк Святий Миколай Зимовий 7р. Чернігів
Влада Мануйленко Країна веселинка 5р. Одеса

Вікова категорія 8-12 років:
Лауреат І ступеня

Анастасія Домбровська Забавні тваринки- дитячі смішинки 10р. Запоріжжя
Олександра Лисюк Та невже? 10р. Кузнецовськ
Ярослав Гребенюк Срібляста рибка 11р. Нікополь

Лауреат ІІ ступеня                                   

Катерина Слаба Вбивство спагетті 8р. Львів
Анастасія Брич Світанок 12р. Ходорів

Лауреат ІІІ ступеня

Ліана Крамар Чайна царемонія 10р. Перемишляни
Максим Лихва Заяча грядка 10р. Львів
Анна Прокопенко Махнула птиця крилом – закрила півсвіту рядном 12р. Нетішин
Анастасія Левонова До школи 10р. Рава-Руська
Марія М’якушко Побратими 8р. Львів
 Ярослав Шевченко Дощові фантазії 9р. Ніжин

Особлива відзнака:

Юлія Ільчишин Кавуновий світ 11р. Львів
Анастасія Майорова Мрійник 10р. Ніжин
Олександра Акімова Крилатий змієхвіст 8р. Дніпропетровськ
Влада Антонова Око в квітах 10р. Дніпропетровськ
Софія Мицик Час  НАВПАКИ… 11р. Стрий
Сергій Братівник Перевернутий світ 11р. Коломия
Анастасія Сольвар Чарівне дерево 10р. Сокаль
Маргарита Хайруліна композиція “Не роби з мухи слона!” 11р. Львів
Анастасія Чушак Love is… Жувати одну жуйку 9р. Львів
Поліна Скорик Техно-комахи. Сонечко 11р. Кривий Ріг
Євгенія Петеп Зоряний кіт 10р. Суми

Вікова категорія 13-16 років:
Лауреат І ступеня

Даніїл Біліченко Мій настрій 15р. Скадовськ
Софія Винярська Втікаючи наздогнати 14р. Львів

Лауреат ІІ ступеня

Таїсія Москаленко Циркове життя 13р. Гребінка
Анна Ковальчук Пожирач часу 16р. Львів
Олена Кальчук Дивні паралелі 13р. Львів

Лауреат ІІІ ступеня

Ольга Стрибуль Скажене чаювання 13р. Шостка
Ірина Руда Дівокраса – синя коса 15р. Новий Розділ

Особлива відзнака:

Аліна Веремеєнко Чарівні пиріжки 13р. Шостка
Аліна Карпало Космоняшки 14р. Стрий
Анастасія Мельник Подорож Равлика 13р. Рівне
Роксолана Чулуп Коли всі сплять 15р. Івано-Франківськ
Злата Логінова Ехо фантазій 14р. Львів

Роботи що пройшли до експозиції за посиланням.