Просто Небилиці 2015

  • 14 Грудня, 2015

organiz_coordin-768x228

12 грудня 2015 року відбулась кульмінація п’ятої едиції Всеукраїнського проекту «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ», організований Центром Культурно-Мистецьких Ініціатив.

В урочистій церемонії відкриття виставки кращих робіт цьогорічного Проекту взяло участь понад дві сотні гостей, серед яких були учасники, дипломатичні представники, члени міжнародного журі, добродії, які допомагали реалізувати Всеукраїнський проект «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2015.

Свято стартувало з привітального слова генерального координатора Проекту Андрія Сендецького, після чого прозвучав гімн України у виконанні оркестру «Галицькі дударі».

Першими свої нагороди та подарунки отримали діти, які, завдяки координатору Проекту Львівського обласного благодійного фонду «ТОРБА», приїхали зі сирітського будинку «Добре серце», що в селі Новий Милятин, та родинного дому «Покрова» м. Львова. Вручати подяки дітям, позбавленим батьківської опіки, оргкомітетом було доручено директору Львівського Палацу Мистецтв Юрію Гнатковському. Відзначимо, що Львівський Палац Мистецтв є галерею-партнером вже четвертий рік поспіль.

Участь в урочистості взяли і працівники Львівської національної галереї мистецтв ім.Б.Г.Возницького, яким оргкомітет та координатор Проекту висловлюють подяку за доброзичливу підтримку.

Цукерковим спонсором цього року стала доброзичлива Житомирська кондитерська фабрика, яка частувала учасників і гостей смачними солодощами.

Дійство супроводжувалось концертною програмою, яку своїми виступами прикрасили учасники відділення танцювального мистецтва Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» та зразкового колективу сучасного естрадного танцю «Данс Клуб». Приготування та бездоганне проведення двогодинного дійства традиційно реалізована акторами львівського ТЕАТРу СПІРОГРАФ.

Нагороди переможцям Всеукраїнського проекту 2015 року вручали члени міжнародної кваліфікаційної комісії, котрі прибули на церемонію до Львівського Палацу Мистецтв з України, Польщі, Словаччини.

Роксолана Мокрій

завідуюча науково-дослідним реставраційним відділом у Львівській національний галереї імені Б.Г. Возницького, Львів (Україна);

Оксана Ганець

головний художник ТДВ «Львівський МАЯК», член Спілки дизайнерів України, Львів (Україна);

Володимир Стасенко

кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української Академії Друкарства, Львів (Україна);

Оксана Полтавець-Гуйда

ректор Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Київ (Україна);

Мірослав Каповчак

кандидат мистецтвознавства, художник, викладач живопису, директор школи мистецтв в Міхаловцах (Словаччина)

Яцек Сташевскі

доктор, професор, декан відділу графіки Академії мистецтв у Варшаві (Польща)

Пйотр Ярґуш

доктор мистецтвознавства, професор, живописець, директор Інституту живопису та мистецької освіти педагогічного університету ім. КЕН у Кракові (Польща)

Не зважаючи на неймовірний холод у  Львівському палаці мистецтв, виставковий зал в часі урочистості зігрівали хороша атмосфера, щирі посмішки гостей та учасників заходу з різних областей України.

Переможцями Всеукраїнського Проекту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2015 стали:

Вікова категорія 5 – 7 років

Вікова категорія 8 – 12 років

Вікова категорія 13 – 16 років

Координатор та організатор Проекту сердечно вдячні усім добродіям, які відгукнулись на запрошення і безкорисливо допомогли організаторам на високому міжнародному рівні реалізувати
«ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2015:

sponsor_2-1024x454

Західна промислова група, ПрАТ
Консалтинг бізнес-сервіс

Окрема подяка усім людям, які коштом власного часу й можливостей доброзичливо та предметно долучились цього року до успішної реалізації заходів у межах Проекту 2015 року.

Експозицію кращих робіт Всеукраїнського проекту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2015 можна оглянути у Львові з 12 до 28 грудня 2015 року, з 15 січня до 10 лютого 2016 року у Києві, з 20 лютого до 10 березня 2016 року в Житомирі. За шляхом мандрівки «ПРОСТО НЕБИЛИЦЬ» 2015 слідкуйте на сайті організатора та координатора Проекту.

Партнери проекту

partner_2-768x160

ичимо здоров’я та благополуччя усім людям, яким не байдуже збереження і примноження культурно-мистецького скарбу України.