“Просто Небилиці” – унікальна можливість для дітей та молоді, що пристрасні до образотворчого та декоративного мистецтва, виявити свою творчість та поділитися найкращими своїми творами зі світом.

Ми запрошуємо юних талантів до участі у захоплюючому проєкті “Просто Небилиці” 2023. Цей проєкт створений з метою виявити та підтримати обдарованість дітей та молоді у сфері образотворчого та декоративного мистецтва, дати їм можливість висвітлити свої кращі твори на міжнародній арені.

Хто стоїть за Проєктом?

Проєкт “Просто Небилиці” був ініційований International Association of Culture and Art у 2011 році в Україні. З того часу, Львівський обласний благодійний фонд “ТОРБА” виступає координатором проєкту, а ГО “Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив” – головним його організатором.

Наші цілі:

  • Залучити дітей і молодь до культурно-мистецьких процесів.
  • Висвітлити та популяризувати творчий потенціал учасників.
  • Розширити культурно-мистецький світогляд учасників через інноваційні формати проєкту.

Терміни і місце проведення:

Прийом робіт триває з 10 квітня до 10 жовтня 2023 року. Кращі з них будуть презентовані у виставкових залах по всій Україні та країнах-партнерах. Під час відкриття виставки у Львові відбувається оголошення результатів та нагородження авторів кращих робіт.

Умови участі:

Учасники проєкту поділяються на вікові категорії: 5-7, 8-10, 11-13 та 14-16 років. Роботи приймаються у різноманітних форматах, техніках і жанрах, включаючи живопис, графіку, скульптуру, витинанку, колаж, кераміку, інсталяцію з різноманітних матеріалів та інші види творчості.

Повні умови участі в Проєкті можна переглянути тут.

Як подати заявку:

Для реєстрації роботи до участі у проєкті заповніть форму заявки тут. З нетерпінням чекаємо ваші небилиці у мистецтві!