Підсумки V Міжнародного з’їзду казкарів.

  • 3 Червня, 2019

На тлі непростих політичних, соціально-економічних подій у країні,  Міжнародне трієнале казок KAZ.KAR. 2019 успішно відбулося і записало у власну історію здобутки п’ятої едиції Фестивалю.

У його насиченій програмі було піднято актуальні питання теорії і практики казкознавства на “круглому столі” й науково-практичній конференції; представлено добірні твори з театрального, театралізованого, карнавального, сценічного костюму, в якому відображені ідеї інтерпретації казкових героїв / героїнь;

започатковано періодичну експозицію кращих полотен митців з різних країн Міжнародного конкурсу “Art Axis”; відкрито виставку юних талантів на тему казки; проведено дводенний конкурс з образотворчого мистецтва на оголошені під час жеребкування гасла;

оглянуто низку конкурсних і гостьових вистав з різних міст України та зарубіжжя; прослухано авторські читання літераторів-казкарів; проведено масштабний конкурс у номінації хореографічне мистецтво.

Цьогоріч міжнародний з’їзд поціновувачів і творців мистецтва казки, потужні івенти якого щойно перелічені, щасливо був реалізований в котре без фінансової допомоги бюджетних коштів та організаційної підтримки державних владних структур. Цей факт засвідчує, що монолітна команда професіоналів здатна пропонувати суспільству якісний продукт. До реалізації чергової міжнародної події активно долучилися постійні й нові спонсори та великої душі МЕЦЕНАТИ, взяли участь волонтери і творці казки міжнародного масштабу. 

Фестиваль 2019 р. гостив представників Польщі, Словаччини, Чехії,  Швейцарії, Нідерландів, ПАР, Японії, Боснії і Герцеговини, Білорусі, численних міст України. Безпосередніми глядачами фестивальних дійств на багатьох локаціях Львова були сотні відвідувачів. Особливими гостями Фестивалю, завдяки його організаторам, стали особи, позбавлені батьківської опіки, та з фізичними вадами, діти-сироти низки сиротинців Львівщини. Брали участь у з’їзді казкарів діти й підлітки з багатодітних сімей і дітей, батьки яких є учасниками АТО / ООС.

«Разом ми в змозі подарувати казку тим, хто її потребує, хто потребує її світлих подій у своєму житті.» – Художній керівник та режисер Фестивалю, Андрій Сендецький

Лесь Орівський

Дякуємо усім партнерам Проекту, які постійно залишаються з нами, як і тим, які доповнили партнерське гроно сподвижників добрих справ.