ПЛАКАТ – ЗБРОЯ!

  • 23 Березня, 2022

З першого дня повномасштабного вторгнення московії на землі нашої України світова мисляча спільнота жахнулася від небувалої жорстокості й підлості путінського режиму. Наша священна війна зі Злом триває не одне століття, відколи у Заліссі на болотистих берегах Москви-ріки виникло злодійське царство ницих душевних потвор, які через свою розумову, духовну та загалом культурну вбогість завжди паразитували і продовжують паразитувати на історії, культурі, працелюбності, територіях та інтелектуальному генетичному фонді цивілізованого світу. Та найгірше є те, що вірус, який виник зі споконвічного комплексу неповноцінності й недалекості «кривавого смітника» – московії, розповзається світом, чим намагається максимально заразити простір планети. Це є страшна недуга, від якої століттями страждає щонайбільше Україна. Лише кілька держав цивілізованого світу, не легковажачи й усвідомлюючи необхідність гуртом рятуватись від «червоної чуми», розуміють яку постійну загрозу спокою і миру несуть московити. 

Наша організація не стоїть осторонь воєнних подій і долучається до спільних звитяг кожної людини, які наближають нашу славну Перемогу над одвічним ворогом. Серед нашої діяльності одним із таких здобутків стала низка політичних плакатів, як рефлексія учнів Школи мистецтв «СПІРОГРАФ» та учасниць Клюбу пань «Філіжанка» на нинішні воєнні події. 

До вашої уваги – віртуальна онлайн-галерея плакатів, створених під опікою Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив та Львівського обласного благодійного фонду “ТОРБА”. 

Разом переможемо! Все буде Україна!