Міжнародний мистецький проєкт «Art Axis» презентує виставку у Львові

  • 27 Жовтня, 2023

Дорогі друзі, вельмишановані колеги, ентузіасти мистецтва! 29 жовтня 2023 року в Львові відбудеться урочисте відкриття виставки Міжнародного мистецького проєкту «Art Axis». Започаткований у 2018 році, проєкт висвітлює Україну як державу, що прагне до активного культурного діалогу зі світом. Наша амбіція – надавати платформу для обміну культурними досвідами та створення глибоких зв’язків між народами. Виставка буде відкрита для відвідувачів до 05 листопада 2023 року.

Цьогорічне гасло «Art Axis» – «МОЯ РЕАЛЬНІСТЬ». Ця тема знайшла своє відображення у творах артистів з різних куточків планети, включаючи Бангладешу, Болгарії, В’єтнаму, Еквадору, Ефіопії, Зімбабве, Індії, Камеруну, Канади, Кенії, Коста-Ріки, Мексики, Нідерландів, Нігерії, ПАР, Пакистану, Польщі, США, Сербії, Словаччини, Тайваню, Тайланду, Уганди, Угорщини, України, Уругваю, Філіпін, Чехії, Швейцарії, Шрі-Ланки. Запрошуємо ознайомитися з експонатами у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА за адресою: вул. Підвальна, 4, м. Львів.

Організатор проєкту – Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові. Координатор – Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА». Вдячні всім добродіям, меценатам та партнерам, які підтримують ініціативу, особливо у непрості часи для України.

Нескінченна вдячність нашим захисникам, що незламно боронять Україну та спокій у світі від агресора.