З нагоди міжнародного дня дитини Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив та Благодійний фонд “ТОРБА” провели низку заходів, які потішили мешканців та гостей міста Львова. За участю вихованців і педагогів Студії культури та мистецтв “СПІРОГРАФ” презентувалась вистава-казка Андрія Сендецького “Квіткова крамничка”, проводились пленери й майстер-класи з образотворчого мистецтва, зібрались від добродіїв кошти на лікування хворій дитині. Дякуємо за змістовну допомогу компанії “Текстиль-контакт-Львів” та Універсальній Склонарізці, за підтримку Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, 58 будинку офіцерів і усім добродіям, хто взяв активну й доброзичливу участь в успішній підготовці та реалізації означених заходів.
![Міжнародний день захисту дітей 2015 у Львові](https://lvivtorba.com/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0005-900x600.jpg)